Foto op canvas, een prachtig cadeau
foto op canvas: bedankt  voor je/uw bestelling!!

 

Onze foto op canvas sinds 2004, al meer dan 100.000 canvasdoeken verkocht!


de foto op canvas makers wie zijn wij?

CanvasCompany.nl, Jouw foto in een superkwaliteit tegen een scherpe prijs afgedrukt op canvas. Of je nu een framedikte van 2 of van 4 cm kiest, elk denkbare formaat is mogelijk. Jouw foto op doek wordt binnen Nederland binnen 10 werkdagen verzonden, de bezorgkosten zijn bij de prijs inbegrepen.

    

Bedrijfs filmpje van CanvasCompany

 


 

Foto op canvas: winnaar Jonge Ondernemers Prijs

CanvasCompany winnaar de Jonge Ondernemersprijs van het noorden 2006!

De jury had het buitengewoon moeilijk dit keer. Het publiek had het makkelijk. De populaire jonge ondernemer Halbe Boersma (33 jaar) kreeg zowel de publieksprijs als de juryprijs. Nog nooit eerder vertoond in de geschiedenis van het JOP.

CanvasCompany is uitgeroepen tot de winnaar van de Jonge Ondernemersprijs van het Noorden (JOP). Tijdens een gala-avond in sport- en evenementencentrum De Smelt in Assen ging Halbe Boersma van het Friese bedrijf ervandoor met een fors sponsorpakket.

Oordeel jury

De jury prees het innovatieve ondernemerschap van Halbe Boersma. Met zijn vernieuwende product heeft hij volgens de jury "van niets iets" gemaakt. De jonge ondernemer richt zich op het creatieve proces en dat vonden de meerderheid van de juryleden een sterk argument om zijn bedrijf tot winnaar van de JOP te benoemen.

 

historie van CanvasCompany

Na een reis rond de wereld begon de fries Halbe Boersma in augustus 2004 met de oprichting van CanvasCompany. Voordat hij op reis ging had hij al gezegd dat er bij terugkomst slechts twee mogelijkheden waren. Of terug naar Telfort, waar hij met heel veel plezier als inkoper werkte, of een eigen bedrijf beginnen.

Het werd een eigen bedrijf. Door een ex-collega werd Boersma getipt over het afdrukken van foto's op doek. Boersma verdiepte zich in de zaak en met minimale middelen, het geld was immers opgegaan aan de reis, begon de frisbakken ondernemer aan de oprichting van CanvasCompany.nl Alles gebeurde vanuit het kleine appartement in Amsterdam. In november 2004 was de website klaar en de opdrachten stroomden binnen. Al snel lag de hele woning bezaaid met houtjes en canvas, en besloot Boersma te verhuizen naar Friesland. In de twee jaar tijd dat het bedrijf nu bestaat is CanvasCompany gegroeid van een eenmansbedrijfje gerund vanuit een woning tot marktleider in het bedrukken van foto's op canvas in Nederland en België. Het succes resulteerde in een welverdiende prijs..........

 


 

wie is CanvasCompany nu

Inmiddels heeft de CanvasCompany een zusje gekregen, genaamd www.joepiedepoepie.nl. JoepieDePoepie.nl is het vrolijkste kinderkledingmerk van Nederland. Op dit moment kun je er zelf online een kledingstuk samenstellen en dat wordt vervolgens bij je thuis afgeleverd. In de toekomst is er nog veel meer keuze en mogelijkheden, je hoort er vanzelf van!


CanvasCompany heeft momenteel zo'n 40 medewerkers. Hieronder vind je een overzicht van de mensen waar je het meeste contact mee zal hebben.

Foto op canvas: leuk cadeau voor iedereen Foto op canvas: CanvasCompany al vijf jaar marktleider
      Halbe Boersma                      Lars van der Heide                    Ronald Zijlstra
   Algemeen directeur                       Bedrijfsleider                 Marketing/CanvasCompanyPro


         Irma Bulthuis                        Randy van Malsen                   Yke Bremer
        Administratie                             Printer beheer               CanvasCompanyPro

Foto op canvas, grafisch ontwerper Matthijs Meindertsma
    Matthijs Meindertsma
      Grafisch ontwerper